Časté dotazy - FAQ

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky týkající se nakupování na našem e-shopu a všeho okolo.

Nabízíte i mletou kávu? 
Aktuálně nabízíme pouze kávu zrnkovou, ovšem do budoucna máme v plánu sortiment rozšířit.

Je Vaše káva fairtrade? 
Naše zrnková káva pochází z různých koutů světa od menších farmářských sdružení respektující myšlenku fair trade, nicméně na našich produktech nenaleznete certifikační logo fairtrade - více o tom se můžete dočíst v našem článku Jak je to s Fair Trade / Fairtrade.

V čem je Vaše káva lepší? 
Naše káva je především kvalitní. Je pěstována ve vysokých nadmořských výškách farmáři, kteří si předsevzali pěstovat kvalitní kávu 100% Arabiku dle myšlenky fair trade. Jedinečným smícháním dvou káv původem z Hondurasu a Peru Vám nabízíme naši kávu s označením SPECIAL. Dále jsme se rozhodli přispívat z prodeje kávy část na psí hospic v Bukovince, více se dočtete v článku Přispíváme na psí hospic. Více o tom proč nakoupit u nás se můžete dočíst zde.

Posíláte kávu i mimo ČR? 
Aktuálně kávu dodáváme pouze v rámci ČR, ovšem lze se individuálně domluvit - stačí nás kontaktovat.

Pražíte si kávu sami? 
Kávu necháváme pražit v ČR, vždy dle aktuální poptávky. Pražení kávy je natolik odborná a finančně i časově náročná oblast, že jsme se rozhodli nechat tuto činnost na profesionálech, díky tomu Vám můžeme nabídnout kvalitně upraženou kávu a doručit ji až k Vám domů.

Mám zájem o spolupráci, jak mám postupovat?
Spolupráci jsme vždy otevřeni, ať už jde o marketing, pravidelnou dodávku kávy a nebo jakoukoliv jinou spolupráci, vždy se k tomu snažíme přistupovat individuálně. Pro jakýkoliv druh spolupráce nás neváhejte kontaktovat. Případně pokud hledáte kvalitního dodavatele kávy, můžete si přečíst náš článek Spolupráce, která dává smysl.

Pokud máte i nyní dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat, například pomocí kontaktního formuláře.

Alien Coffee na Firmy.cz